4 Karrige Dizajni të veshur me kadife me strukturë çeliku Homemotion - Dania

 • Kod: DANIA
lek 62.034,75 lek 72.982,06 -15%
Material Kadife dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 49
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 77

Karrige dizenjimi me sedilje dhe pjesën e pasme të veshur me kadife, 4 copë.

Këmbët në çelik me tuba me krom të artë. Pjesa e pasme dhe sedilja e mbushur me shkumë poliuretani dhe mbulesa kadifeje (100% poliester ).
Këmbët për tu mbledhur.

Ngjyrat e disponueshme:
 • rozë;
 • gri e erret.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në