2 Karrige moderne prej liri me strukturën e drurit të lisit Homemotion - Barna

  • Kod: BARNA
lek 93.471,09 lek 116.838,86 -20%
Material Liri dhe druri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 61
Lartësia (cm) 90

Karrige moderne për dhomën e ngrënies në liri dhe dru lisi, 2 copë.

Struktura prej druri lisi , tapiceri prej liri . Mbrapa me aplikimin e kunjve metalikë dhe dorezës së veshur me zink.
Dendësia e mbushjes së shkumës poliuretani: sedilje 30 KG / M3, mbështetëse 25 KG / M3.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në