4 Karrige Dhomë Dite në Metal të Zi dhe Kadife - Omar

 • Kod: OMAR
Lekë 38,776 Lekë 43,084 -10%
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 45

4 karrige me ndenjëse prej kadifeje dhe këmbë metalike

4 karrige dhomen e ndjenjes te punuara me strukture metalike te zeze mat dhe sedilje prej kadifeje .

Një odë për përsosjen dhe elegancën bashkëkohore. Me linjat e tyre të mprehta dhe teksturën tërheqëse, këto karrige përfaqësojnë takimin e përsosur midis rehatisë dhe dizajnit të modës.

Nuancat e disponueshme janë zgjedhur me kujdes për të shtuar një prekje të ngjyrave të sofistikuara dhe të gjithanshme në çdo mjedis. Kadifeja, e butë në prekje dhe tërheqëse vizualisht, të kujton traditën, por me një kthesë krejtësisht moderne.

Këmbët e zeza metalike ngrihen në mënyrë elegante nga sedilja, duke siguruar stabilitet dhe qëndrueshmëri pa kompromentuar stilin. Këto karrige janë ideale për ata që duan të shtojnë një prekje magjepsëse të përditshme në shtëpinë e tyre, perfekte rreth një tavoline ngrënieje ose si një vend shtesë në një dhomë ndenjeje të dizajnuar me kujdes.

Përfundimet e disponueshme:

 • gri
 • rozë pluhur
 • uji i detit
Dimensionet:
 • gjatësia: 40 cm
 • thellësia: 44 cm
 • lartësia: 90 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro