4 Karrige metalike te mbuluara plotesisht me lekure imitacion - Rania

 • Kod: RANIA
Lekë 31,091 Lekë 38,864 -20%
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 45

4 karrige të bëra me imitim lëkure dhe sedilje metalike

4 karrige dhomen e ndjenjes te punuara me konstruksion metalik te veshur me lekure imitim dhe sedilje imitim lekure .

Karriget prej lëkure artificiale që mishërojnë elegancën dhe funksionalitetin. Të disponueshme në një gamë ngjyrash neutrale, këto karrige janë zgjidhja ideale për ata që duan të kombinojnë stilin dhe prakticitetin.

Mbulesa prej lëkure me cilësi të lartë ofron ekuilibrin e përsosur midis rehatisë dhe lehtësisë së mirëmbajtjes, duke i bërë ato ideale për përdorim të përditshëm. Qepjet e rafinuara përcaktojnë linja të pastra, bashkëkohore, duke dhënë një pamje delikate por mikpritëse.

Këmbët e holla por të forta metalike sigurojnë qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi, duke shtuar një prekje hiri dhe lehtësie në profilin e karriges. Këto karrige janë një zgjidhje e gjithanshme për çdo hapësirë , nga tavolina e ngrënies familjare deri te hapësira e pritjes së një zyre moderne, te një shtesë elegante për një kafene apo restorant.

Përfundimet e disponueshme:

 • gri
 • të bardhë
 • e zezë
Dimensionet:
 • gjatësia: 40 cm
 • thellësia: 44 cm
 • lartësia: 90 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro