4 karrige me sedilje lëkure artificiale dhe këmbë metalike - Tariq

 • Kod: TARIQ
Lekë 61,589 Lekë 76,986 -20%
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 45

4 karrige të bëra me imitim lëkure dhe sedilje metalike

4 karrige dhomen e ndjenjes te punuara me strukture metalike te zeze mat dhe sedilje imitim lekure .

Këto karrige janë një ftesë për t'u ulur në luksin e përditshëm: ato janë një triumf i stilit dhe rehatisë. Sedilja dhe mbështetja e shpinës, të mbështjellë me lëkurë imituese prej kadifeje, ofrojnë një përqafim mikpritës që nuk do të doni ta lini, të disponueshme në nuanca neutrale që do të jenë gjithmonë në modë.

Korniza metalike e zezë mat ofron një bazë solide dhe një kontrast vizual që bie në sy që bie në sy dhe siguron stabilitet . Dizajni i rafinuar përshtatet lehtësisht si me ambientet moderne ashtu edhe me ato tradicionale, duke i bërë këto karrige një shtesë të gjithanshme dhe të përjetshme për çdo tavolinë ngrënieje, zyrë apo dhomë pritjeje.

Përfundimet e disponueshme:

 • gri e hapur
 • e zezë
Dimensionet:
 • gjatësia: 40 cm
 • thellësia: 44 cm
 • lartësia: 90 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro