4 karrige me kornizë metalike dhe sedilje me mikrofibër - Hala

  • Kod: HALA
Lekë 55,999 Lekë 69,998 -20%
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 45

4 karrige të bëra me sedilje nga mikrofibra dhe këmbë metalike

4 karrige të dhomës së ndenjes të bëra me strukturë metalike të zezë mat dhe sedilje me mikrofibër të zezë .

Një shprehje e elegancës minimaliste : këto karrige, me siluetën e tyre të pastër dhe bashkëkohore, përfaqësojnë thelbin e dizajnit modern. Kombinimi i mikrofibrës së zezë me teksturë të pasur dhe përfundimit metalik të zi mat krijon një kontrast të sofistikuar që do të lartësojë menjëherë stilin e çdo hapësire.

Çdo ndenjëse është projektuar për të ofruar rehati maksimale pa sakrifikuar stilin, duke e mbështjellë trupin me një përqafim të butë dhe mikpritës, perfekt për darka të gjata, takime ose si një shtesë me stil në hapësirën tuaj të punës.

Mikrofibra me cilësi të lartë siguron një ndenjëse të butë në prekje, por tepër rezistente dhe e lehtë për t'u pastruar, ndërsa struktura metalike garanton mbështetje dhe stabilitet, duke iu përshtatur si ambienteve industriale ashtu edhe atyre më tradicionale. Një prekje e klasit për ata që e duan estetikën e rafinuar pa bërë kompromis me prakticitetin.

Dimensionet:

  • gjatësia: 40 cm
  • thellësia: 44 cm
  • lartësia: 90 cm
  • lartësia e sediljes: 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro