4 karrige lëkure sintetike me veshje të ndryshme - Amaranth

  • Kod: AMARANTO
lek 96.019,74 lek 120.024,67 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metalike
Gjatësia (cm) 60
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 87
Lartësia e sediljes (cm) 47

4 karrige dhome ndenje prej lekure sintetike dhe metal

Set prej 4 karrigesh me sedilje të mbushur jo të lëvizshme të veshura me lëkurë sintetike dhe strukturë metalike të lyer me ngjyrë të zezë mat , tërësisht .
Këto artikuj, falë përfundimeve të tyre të thjeshta dhe elegante, janë perfekte për të kompletuar mobilimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje. Ato ofrojnë një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Përfundimet e disponueshme:
  • Lëkurë sintetike kafe me efekt të vjetëruar
  • lëkurë sintetike gri me efekt të vjetëruar
Dimensionet:
  • gjatësia 60 cm
  • thellësia 60 cm
  • lartësia 87 cm
  • sedilja: 45x44x47 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë