4 karrige në pëlhurë mikrofiber me efekt kadife gri - Kajsi

  • Kod: ALBICOCCA
lek 99.421,68 lek 124.277,11 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 58
Lartësia (cm) 84
Lartësia e sediljes (cm) 47

4 karrige dhomen e ndjenjes me pëlhurë me efekt kadife dhe metal

Set prej 4 karrigesh me sedilje të mbushur jo të lëvizshme, të mbuluara me pëlhurë mikrofibre të butë gri me efekt kadifeje dhe strukturë metalike të lyer me ngjyrë të zezë mat , tërësisht .
Këto artikuj, falë përfundimeve të tyre të thjeshta dhe elegante, janë perfekte për të kompletuar mobilimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje. Ato ofrojnë një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Dimensionet:
  • gjatësia 48 cm
  • thellësia 58 cm
  • lartësia 84 cm
  • sedilja: 48x43x47 cm
NB: kadifeja do të shfaqet me ngjyrë më të hapur ose më të errët në varësi të dritës dhe drejtimit të pëlhurës
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë