Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Karrige Moderne të Mbuluara në Lëkurë me Bazë Çeliku Homemotion - Daisa

Kod: DAISA
lek 72.163,21 lek 104.656,59 -31%
- +
Material
Lëkura dhe çeliku
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Gjatësia (cm)
63
Thellësia (cm)
47
Lartësia (cm)
91
Viadurini Living

Karrige moderne për dhomën e ngrënies apo kuzhinë të mbuluar me lëkurë imituese me bazë çeliku, 4 copë.

Struktura prej çeliku . Këmbët prej çeliku të veshura me pluhur epoksi për tu mbledhur.
Sedilje e veshur me lëkure matelassé me mbushje shkumë poliuretani.

Ngjyrat e disponueshme:
  • gri pëllumbi;
  • Gri

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi