4 Karrige Moderne të Mbuluara në Lëkurë me Bazë Çeliku Homemotion - Daisa

 • Kod: DAISA
lek 65.387,39 lek 81.734,25 -20%
Material Lëkura dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 63
Thellësia (cm) 47
Lartësia (cm) 91

Karrige moderne për dhomën e ngrënies apo kuzhinë të mbuluar me lëkurë imituese me bazë çeliku, 4 copë.

Struktura prej çeliku . Këmbët prej çeliku të veshura me pluhur epoksi për tu mbledhur.
Sedilje e veshur me lëkure matelassé me mbushje shkumë poliuretani.

Ngjyrat e disponueshme:
 • gri pëllumbi;
 • Gri
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në