Dërrasë anësore moderne me strukturë në çelik të pikturuar dhe lëvizje prej druri - Borino

  • Kod: BORINO
lek 70.465,17 lek 88.081,45 -20%
Material Çeliku dhe druri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 100
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 80

Dollap dizajni modern në çelik të pikturuar me rafte druri mango.

Struktura çeliku e lyer me pluhur epoksi. Raftet në dru mango me fund të bazuar në ujë. Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin.

Madhësia: L 100 x P 40 x H 80 cm
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në