Made in Italy

Dhomë dite në natyrë me divan dhe 2 kolltuqe në litar alumini dhe dru tik - Nathan

  • Made in Italy
  • Kod: CHAISE1
Lekë 385,287 Lekë 481,609 -20%
Material Tik dhe litar alumini
Koha e dërgimit 4/5 javë pune

Komplet salloni në natyrë prej çeliku të lyer me pluhur epoksid, mbështetëse krahësh me litar detar dhe futje prej tik i përbërë nga divan dhe 2 kolltuqe.

Sallë pritjeje në natyrë e kompletuar me divan dy-vendësh dhe 2 kolltuqe me strukturë çeliku të lyer dhe futur në mbështetëse krahësh me litar detar dhe dru tik i kompletuar me jastëkë sediljeje dhe shpine në gome jo të deformueshme të mbuluara me pëlhurë kundër ujit . Një grup i rehatshëm si për ambientet shtëpiake ashtu edhe për ato të jashtme, i cili ndërthur komoditetin, prakticitetin dhe një estetikë të këndshme. Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për ata që kërkojnë një produkt sa të rehatshëm aq edhe elegant. Ideale për dizajnimin e hapësirave në emër të dizajnit bashkëkohor , kjo përbërje kopshti përmban ndenjëse të mëdha të karakterizuara nga një strukturë gjeometrike me një estetikë minimale .

Një dhomë ndenje e plotë e krijuar për ata që kërkojnë një stil të matur, por elegant, perfekt për t'u përshtatur në çdo hapësirë të jashtme pa e rënduar atë, në fakt ajo i jep vetes pasurimin e kopshteve, tarracave dhe verandave në një mënyrë të përsosur, duke rezultuar gjithashtu perfekte pranë pishinës.

Dimensionet :
  • divan: L: 124 x D: 78 x H: 80 cm
  • kolltuqe: L: 67 x D: 78 x H: 80 cm
Përfundimet e disponueshme :
  • kornizë e bardhë + jastëkë kaki
  • strukturë qymyr druri + jastëkë me qymyr
NB: jastëku i sediljes dhe shpinës i përfshirë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro