Made in Italy

Dhomë dite në natyrë me divan dhe 2 kolltuqe në litar alumini dhe dru tik - Nathan

 • Made in Italy
 • Kod: CHAISE1
lek 391.796,54 lek 559.709,35 -30%
Material Tik dhe litar alumini
Koha e dërgimit 4/5 javë pune

Komplet salloni në natyrë prej çeliku të lyer me pluhur epoksid, mbështetëse krahësh me litar detar dhe futje prej tik i përbërë nga divan dhe 2 kolltuqe.

Sallë pritjeje në natyrë e kompletuar me divan dy-vendësh dhe 2 kolltuqe me strukturë çeliku të lyer dhe futur në mbështetëse krahësh me litar detar dhe dru tik i kompletuar me jastëkë sediljeje dhe shpine në gome jo të deformueshme të mbuluara me pëlhurë kundër ujit . Një grup i rehatshëm si për ambientet shtëpiake ashtu edhe për ato të jashtme, i cili ndërthur komoditetin, prakticitetin dhe një estetikë të këndshme. Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për ata që kërkojnë një produkt sa të rehatshëm aq edhe elegant. Ideale për dizajnimin e hapësirave në emër të dizajnit bashkëkohor , kjo përbërje kopshti përmban ndenjëse të mëdha të karakterizuara nga një strukturë gjeometrike me një estetikë minimale .

Një dhomë ndenje e plotë e krijuar për ata që kërkojnë një stil të matur, por elegant, perfekt për t'u përshtatur në çdo hapësirë të jashtme pa e rënduar atë, në fakt ajo i jep vetes pasurimin e kopshteve, tarracave dhe verandave në një mënyrë të përsosur, duke rezultuar gjithashtu perfekte pranë pishinës.

Dimensionet :
 • divan: L: 124 x D: 78 x H: 80 cm
 • kolltuqe: L: 67 x D: 78 x H: 80 cm
Përfundimet e disponueshme :
 • kornizë e bardhë + jastëkë kaki
 • strukturë qymyr druri + jastëkë me qymyr
NB: jastëku i sediljes dhe shpinës i përfshirë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në