Made in Italy

Divan 3 vendësh me pouf të kthyeshëm në pëlhurë Prodhuar në Itali - Budapest

  • Made in Italy
  • Kod: BUDAPEST1
Lekë 123,837 Lekë 154,796 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Divan 3-vendësh me pouf të kthyeshëm në pëlhurë ngjyrë kremi Prodhuar në Itali.

Divan 3-vendësh me strukturë prej druri bredhi dhe chipboard i kompletuar me mbushje poliuretani dhe tapiceri pëlhure ngjyrë kremi , tërësisht i prodhuar në Itali . Nga ana tjetër, jastëkët e sediljeve dhe të pasmeve janë të mbushura me shkumë poliuretani me fibër akrilike për rehati optimale .

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të përkushtuara për relaksim ose për të qenë së bashku. Jastëku i pasmë siguron gjithashtu një qëndrim korrekt dhe të rehatshëm së bashku me mbështetëset praktike të krahëve që lejojnë një mbështetje solide dhe optimale .

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , mjeshtëri të përsosur dhe vëmendje ndaj detajeve. Rezultati është një divan i butë , i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e qëndrueshme me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Variantet e disponueshme:
  • L 220 x P 160 x H 93 cm (me gadishull pouf);
  • L 220 x P 85 x H 93 cm (pa gadishull pouf).
NB : tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për një ofertë ose për më shumë informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro