Made in Italy

Divan këndor me 5 vende në pëlhurë gri të hapur Prodhuar në Itali - Budapest

  • Made in Italy
  • Kod: BUDAPEST2
lek 275.229,45 lek 344.036,82 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 247
Thellësia (cm) 247
Lartësia (cm) 93

Divan këndor 5-vendësh me pëlhurë gri të çelur Prodhuar në Itali.

Divan 5-vendësh i dhomës së ndenjes tërësisht i prodhuar në Itali me tapiceri pëlhure gri të çelur dhe strukturë prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani. Nga ana tjetër, jastëkët e sediljeve dhe të pasmeve kanë një mbushje me shkumë poliuretani me fibër akrilike. Kjo mobilje përbëhet nga dy divane të bashkuara nga një kënd i rrumbullakët .

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të përkushtuara për relaksim ose për të qenë së bashku. Jastëku i mbështetëses siguron gjithashtu një qëndrim korrekt dhe të rehatshëm së bashku me mbështetëset praktike të krahëve që lejojnë një mbështetje solide dhe optimale .

Krijimi i tij buron nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë që janë zgjedhur për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , mjeshtëri të përsosur dhe vëmendje ndaj detajeve. Rezultati është një divan i butë , i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e qëndrueshme me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

NB : tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për një ofertë ose për më shumë informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë