Made in Italy

Divan Kopshti në Iroko Wood and Fabric Made in Italy - Briga

  • Made in Italy
  • Kod: BRIGA3
Lekë 499,902 Lekë 555,447 -10%
Masat L 180 x D 76 x Lartë 63 cm
Koha e dërgimit 3 jave
Materiali i strukturës dru Iroko
Materiale-back Lëkura

Divan kopshti prej druri iroko me ndenjëse dhe kurriz në jastëk të mbushur me mbushje Made in Italy

Divan në natyrë tërësisht Prodhuar në Itali me jastëkë sediljeje dhe shpine në pëlhurë të veshur me susta dhe strukturë prej druri iroko të gërryer. Struktura e sediljes dhe mbështetësja e divanit janë zbukuruar me lëkurë të qepur . Ky produkt me linja delikate dhe thelbësore është perfekt për të gjithë ata që e duan stilin modern dhe minimalist. Forma organike dhe këmbët skulpturore bashkohen për të krijuar një element të thjeshtë me përmasa harmonike të përshtatshme për t'u vendosur në çdo ambient të jashtëm për të dhënë një atmosferë magjepsëse me linja të thjeshta dhe një shije retro. Materialet e përdorura për ndërtimin garantojnë cilësi dhe rezistencë edhe me kalimin e kohës dhe e bëjnë këtë mobilje të përsosur për çdo situatë dhe rast përdorimi.

Pëlhura e jastëkëve është rezistente ndaj gërryerjes dhe agjentëve atmosferikë. E rëndësishme : mos centrifugoni, lani me dorë në 30°. Paralajmërim : mos përdorni oksidantë ose ndriçues optikë.

Dimensionet:
  • L 180 x D 76 x Lartë 63 cm
  • Lartësia e sediljes 42 cm

NB : Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë. Ky artikull është i disponueshëm në një shumëllojshmëri pëlhurash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro