2 dollapë divan Bugola, strukturë eko-lëkure dhe kromuar, dizajn modern

  • Kod: BUGOLA-D
lek 262.239,54 lek 367.195,15 -29%
Masat H 70 cm x h. Lartësia e sediljes 42 cm x Baza 133x70 cm
Koha e dërgimit 7/12 ditë pune
2 dollapë divan Bugola, strukturë eko-lëkure dhe kromuar, dizajn modern
Divan modern me këmbë metalike të kromuar dhe tapiceri eko-lëkure, me ngjyrën e bardhë.
Bugola është jashtëzakonisht e rehatshme dhe do të duket e mirë kudo - nga dhoma e ndenjes në dhomën e gjumit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në