Made in Italy

Divan 3 vendësh i veshur me susta me Këmbë Krom Made in Italy - Pishtar

  • Made in Italy
  • Kod: TORCIA2
lek 94.075,11 lek 117.593,89 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses lëkurë
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 176
Thellësia (cm) 64
Lartësia (cm) 71
Lartësia e sediljes (cm) 44

Divan dhome ndenjeje 3-vendesh prej lekure eko dhe druri Prodhuar ne Itali

Divan i rrumbullakët me mbushje katrore 3-vendëshe me strukturë druri të fortë dhe kompensatë , i mbuluar plotësisht me lëkurë eko me fije ngjyrë burgundy dhe këmbë të kromuara , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo ndenjëse është një festë e vërtetë e dizajnit modern dhe komoditetit të përbashkët . Me një madhësi bujare, ai strehon në mënyrë perfekte 3 persona, duke i ftuar ata të zhyten në përqafimin e tij të rehatshëm. Forma e tij elegante dhe linjat e pastra bashkohen në një ekuilibër bukurie dhe funksionaliteti, duke e bërë atë një pjesë bisede sa një oaz relaksi.

Veshja ofron rezistencë të pakrahasueshme dhe një butësi që fton kontaktin. Gama e gjerë e ngjyrave në dispozicion e lejon atë të përshtatet me çdo mjedis, duke shtuar një prekje të sofistikimit të lehtë si në hapësirat shtëpiake ashtu edhe në ato profesionale.

Struktura solide mbështet në mënyrë të sigurt peshën e 3 banorëve, ndërsa format e saj mikpritëse janë krijuar për të inkurajuar momentet e ndarjes dhe dialogut. Ky divan është ideal për ata që kërkojnë të optimizojnë hapësirën pa sakrifikuar stilin dhe rehatinë, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për dhomat e pritjes, hollet e hoteleve ose si pikë qendrore e një dhome ndenjeje mikpritëse.

Me këtë ndenjëse, eleganca takohet me funksionalitetin në një lidhje perfekte të formës dhe substancës, duke siguruar një investim sa kënaqësi për sytë aq edhe për trupin.

Dimensionet:

  • gjatësia: 176 cm
  • gjatësia e sediljes: 155 cm
  • thellësia: 64 cm
  • lartësia: 71 cm
  • lartësia e sediljes: 44 cm
  • Lartësia e mbështetëses së krahut: 71 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë