Made in Italy

Divan 2 vendësh i veshur me susta me këmbë kromi Made in Italy - Pishtar

 • Made in Italy
 • Kod: TORCIA1
Lekë 139,853 Lekë 155,392 -10%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses lëkurën
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 122
Thellësia (cm) 64
Lartësia (cm) 71
Lartësia e sediljes (cm) 44

Divan dhome ndenjeje 2-vendesh prej lekure dhe druri Prodhuar ne Itali

Divan i rrumbullakët katror 2-vendësh i mbushur me strukturë druri të fortë dhe kompensatë , i mbuluar tërësisht me lëkurë të zezë dhe këmbë të kromuara , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo ndenjëse është një festë e vërtetë e dizajnit modern dhe komoditetit të përbashkët . Me një gjerësi bujare, ai mirëpret në mënyrë të përkryer dy persona, duke i ftuar ata të zhyten në përqafimin e tij të rehatshëm. Forma e tij elegante dhe linjat e pastra bashkohen në një ekuilibër bukurie dhe funksionaliteti, duke e bërë atë një pjesë bisede sa një oaz relaksi.

Veshja ofron rezistencë të pakrahasueshme dhe një butësi që fton kontaktin. Gama e gjerë e ngjyrave në dispozicion e lejon atë të përshtatet me çdo mjedis, duke shtuar një prekje të sofistikimit të lehtë si në hapësirat shtëpiake ashtu edhe në ato profesionale.

Struktura e fortë mban në mënyrë të sigurt peshën e dy banorëve, ndërsa format e saj mikpritëse janë krijuar për të inkurajuar momentet e ndarjes dhe dialogut. Ky divan është ideal për ata që kërkojnë të optimizojnë hapësirën pa sakrifikuar stilin dhe rehatinë, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për dhomat e pritjes, hollet e hoteleve ose si pikë qendrore e një dhome ndenjeje mikpritëse.

Me këtë ndenjëse, eleganca takohet me funksionalitetin në një lidhje perfekte të formës dhe substancës, duke siguruar një investim sa kënaqësi për sytë aq edhe për trupin.

Dimensionet:

 • gjatësia: 122 cm
 • gjatësia e sediljes: 106 cm
 • thellësia: 64 cm
 • lartësia: 71 cm
 • lartësia e sediljes: 44 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut: 71 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro