Made in Italy

Divan 3 vendësh me gadishull në pëlhurë të bardhë ose blu Prodhuar në Itali - Alsace

  • Made in Italy
  • Kod: ALSAZIA
Lekë 228,727 Lekë 285,909 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune
Gjatësia (cm) 270
Thellësia (cm) 166
Lartësia (cm) 84

Divan 3 vendësh me gadishull i mbuluar me pëlhurë të lëvizshme Made in Italy.

Divan dhomen e ndjenjes 3 vendësh i kompletuar me gadishull tërësisht i prodhuar në Itali me mbulesë prej pëlhure të lëvizshme. Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljeve janë të mbushura me shkumë poliuretani dhe jastëkët e shpinës të përziera.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Krijimi i tij buron nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detaje. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Përfundimet në dispozicion:
  • pëlhurë e bardhë;
  • pëlhurë blu.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro