Divan 3 vendesh për dizajn në natyrë në alumin të bardhë ose të zi - Cynthia

 • Kod: CYNTHIADIV3
lek 480.103,10 lek 685.861,57 -30%
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës alumini

Divan kopsht 3 vendësh me strukturë alumini me dizajn të bardhë ose të zi.

Kjo divan 3-vendësh për ambientet e jashtme karakterizohet nga një gjeometri strukturore trapezoidale e bërë prej alumini e pikturuar me pluhura epoksi në dy përfundime.
Pllakat horizontale të ndara larg drejtohen rreth perimetrit të elementeve, duke lehtësuar vëllimin e tyre, për një dizajn elegant dhe luksoz.
Janë përfshirë jastëkët e pasmë: 3 jastëkë të mëdhenj me përmasa 75 x 46 cm dhe 3 të vegjël me madhësi 70 x 40 cm në një pëlhurë me shirita në hije blu dhe të bardhë.

Përfundimet e disponueshme për strukturën:
 • alumini i bardhë
 • alumini i zi
Përmasat:
 • Gjerësia 237 cm
 • Lartësia 71 cm
 • Thellësia 100 cm
 • Lartësia e sediljes 30 cm
 • Lartësia e krahës 71 cm
 • Lartësia e jastëkut 14 cm
NB: Mbulesa mbrojtëse që ne rekomandojmë për periudhat e mos përdorimit ose në rast shiu është gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës. Përveç kësaj, pëlhura e jastëkëve është gjithashtu në dispozicion në lloje dhe ngjyra të tjera. Na kontaktoni për një vlerësim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në