Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes 2 vendësh në pëlhurë gri me Made in Italy Border - Ardenne

  • Made in Italy
  • Kod: ARDENNE1
Lekë 206,977 Lekë 229,974 -10%
Material Indi
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune
Gjatësia (cm) 212
Thellësia (cm) 115
Lartësia (cm) 45

Divan 2 vendesh prej pëlhure me mbështetëse të lëvizshme Prodhuar në Itali.

Divan dhomen e ndjenjes 2 vendshe i prodhuar ne Itali totalisht i veshur me susta pëlhurë gri me tuba portokalli dhe jastëkëpasmë portokalli me tuba të verdhë. Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljeve dhe të pasmeve janë të mbushura me shkumë poliuretani . Funksionaliteti i produktit nënvizohet nga mbulesa praktike dhe plotësisht e lëvizshme jastëkë mbrapa të cilët mund të lëvizin për të zgjedhur pozicionin e tyre të lirë në mënyrë që të përshtatni divanin me nevojat tuaja të rehatisë.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt final cilësor , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Dimensionet :
  • divan: E 212 x B 115 x H 45 cm;
  • jastëk mbrapa: W 90 x 37 x L 37 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro