Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes 3 vendësh në pëlhurë antracit, Prodhuar në Itali - Normandi

  • Made in Italy
  • Kod: NORMANDIA
lek 152.608,97 lek 190.761,21 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 236
Thellësia (cm) 93
Lartësia (cm) 84

Divan i dhomës së ndenjes me 3 vende në pëlhurë ngjyrë antracit Prodhuar në Itali.

Divan dhome ndenjeje 3 vendshe tërësisht i prodhuar në Itali me mbulesë të lëvizshmepëlhurë antracit . Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur, jastëkët e sediljeve janë të mbushura me shkumë poliuretani ndërsa jastëkët e shpinës janë të përziera.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , mjeshtëri të përsosur dhe vëmendje ndaj detajeve. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë