Made in Italy

Divan Këndi i Rrumbullakët 6 Vendësh në Pëlhurë Prodhuar në Itali - Abudhabi

  • Made in Italy
  • Kod: ABUDHABI1
lek 443.127,47 lek 553.909,34 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 292
Thellësia (cm) 267
Lartësia (cm) 93

Divan i dhomës së ndenjes me kënd të rrumbullakët 6-vendësh në pëlhurë gri Made in Italy.

Divan 6-vendësh i dhomës së ndenjes tërësisht i prodhuar në Itali me mbulesë prej pëlhure gri tërësisht të lëvizshme që thekson efikasitetin dhe modernitetin e tij. Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure. Pezullimi është bërë me rripa elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljes dhe mbështetëses janë të mbushura me shkumë poliuretani me fibër akrilike. Jastëkët e shpinës, mbështetëset e kokës dhe mbështetësit e krahëve janë bërë në vend të përzierjes.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të përkushtuara për relaksim ose për të qenë së bashku. Jastëku i mbështetëses siguron gjithashtu një qëndrim korrekt dhe të rehatshëm së bashku me mbështetëset praktike të krahëve që lejojnë një mbështetje solide dhe optimale .

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , me mjeshtëri të përsosur dhe vëmendje ndaj detajeve. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për një ofertë ose për më shumë informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë