Made in Italy

Divan kopshti me sedilje dhe mbështetëse në litar detar Prodhuar në Itali - Lisafilo

 • Made in Italy
 • Kod: LISAFILO4
Lekë 315,978
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Materiali i ulëses litar detar
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 170
Thellësia (cm) 82
Lartësia (cm) 75
Lartësia e sediljes (cm) 42

Divan kopshti në metal dhe litar detar Prodhuar në Itali

Divan i jashtëm i punuar me strukturë metalike , sedilje dhe kurriz me litar detar , tërësisht Prodhuar në Itali.

Lëreni veten të josheni nga eleganca e thjeshtë dhe komoditeti i pagabueshëm i këtij divani të kopshtit. Struktura metalike, e projektuar me linja të pastra dhe moderne, garanton një bazë solide dhe të qëndrueshme , ndërsa përfundimi delikat përshtatet në mënyrë të këndshme në çdo kontekst të jashtëm, nga klasikja në atë bashkëkohore.

Divani është zbukuruar me gërsheta të litarit detar , rezistent dhe i qëndrueshëm, i cili u zgjodh për aftësinë e tij për t'i rezistuar elementëve pa humbur shkëlqimin e tij. Jastëkët e trashë dhe mbështjellës, të veshur me pëlhurë cilësore , ofrojnë rehati superiore dhe ju ftojnë në momente relaksi të pastër.

Ky divan kopshti është një përvojë luksi dhe mirëqenieje në natyrë. Ideale për ata që duan të krijojnë një cep parajse në hapësirën e tyre të jashtme , është perfekt për të mirëpritur mysafirët ose për të shijuar momente vetmie në rehati të plotë. Me kombinimin e dizajnit italian, materialeve cilësore dhe mjeshtërisë, është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që nuk duan të bëjnë kompromis mes stilit dhe funksionalitetit.

Përfundimet e disponueshme:

 • Struktura e galvanizuar dhe e lyer me lino, litar detar nenexhik, jastëkë jeshilë
 • Struktura e galvanizuar dhe e lyer me lino, litar detar argjendi, jastëkë akulli
 • strukturë e galvanizuar dhe e lyer me antracit, litar detar antracit, jastëkë të verdhë
Dimensionet:
 • gjatësia: 170 cm
 • thellësia: 82 cm
 • lartësia: 75 cm
 • Lartësia e sediljes: 42 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro