Made in Italy

Divan me 2 ose 3 vende në natyrë në sofër Prodhuar në Itali me jastëk - Balin

  • Made in Italy
  • Kod: BALIN5
Lekë 716,020 Lekë 795,578 -10%
Material Sofër
Koha e dërgimit 1 javë
Materiali i strukturës Sofër

Divan kopshti sofër në madhësi të ndryshme me jastëk të përfshirë Made in Italy.

Divan perfekt për çdo hapësirë të jashtme, duke përfshirë jastëkun e sediljes dhe të shpinës dhe i prodhuar në Itali . E disponueshme ne permasa te ndryshme . Sofër e lëmuar i jep elegancë, soliditet dhe harmoni elementit të arredimit . Lustrim përmirëson linjat e tij, duke e bërë materialin të këndshëm në prekje dhe duke gjeneruar një dialog midis pjesës së mobiljeve dhe reflektimeve të mjedisit natyror që e rrethon atë. Çdo detaj zbukuron mobiljet me rafinim pa sakrifikuar funksionalitetin , duke e bërë tavolinën e kafesë zgjedhjen ideale për ambiente detare, pishina dhe Spa .

Madhësitë e disponueshme :
  • L 161 x D 75 x H 71
  • L 240 x 75 x H 71
Përfundimet e disponueshme të jastëkut :
  • diamant;
  • limon.
Viadurini in the Garden prezanton një koleksion të produkteve të jashtme me një dizajn inovativ. Këto produkte mishërojnë një nga artet më të vjetra që ende di të thur të shkuarën me të tashmen, një art i krijuar nga teknika dhe mençuria, intuita dhe njohja e materialit dhe potencialit të tij.
Koleksion që ndërthur me mjeshtëri dobinë , cilësinë , bukurinë dhe dizajnin , mikpritës dhe tërheqës në të njëjtën kohë. Produkte të pajisura me funksionalitet të madh, besueshmëri me kalimin e kohës dhe rezistencë ndaj agjentëve atmosferikë .

NB : Jastëku i sediljes mund të merret në përfundime të ndryshme. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro