Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dollap druri i rimeso me 4 dyer Grilli York i bërë në Itali

Kod: YORKCREDENZA
lek 1.176.094,16

madein_italy

- +
Material
dru vene dhe arre kanalete te ngurta; lëkure natyrale
Masat
L. 234 - H. 83 - P. 52 cm
Koha e dërgimit
20 ditë
Grilli
Dollap Grilli York me 4 dyer në rimeso druri të bëra në Itali
Dollap me katër dyer me një dizajn elegant dhe të matur për mobilje moderne dhe bashkëkohore. I takon koleksionit York nga Grilli, krijuar për të kombinuar traditën e bërjes së kabineteve me përdorimin e teknologjive të reja.

Prodhuar në Itali me dorë nga artizanë të aftë italianë me një strukturë arrë të lakuar me shtresa të holla dhe me shumë shtresa, për pjesën e jashtme dhe të brendshme.
Maja është në huall mjalti të mbështjellur me arre kanellë, ndërsa baza është në dru arre të ngurtë.
Brenda ka mbathje dhe rafte të ekstraktueshme, të dyja të pajisura me një sistem mbylljeje të fshehur me sistemin e heshtur.
Pjesa e përparme dhe e brendshme e mbathjeve janë të mbuluara me lëkurë natyrale, ndërsa në pjesën qendrore ka rafte në kompensatë të rimeso me arre kanellë.

A doni të keni një besim të personalizuar? Me York-un është e mundur! Shkruajeni në klienti@viadurini.it për më shumë informacion.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies