Dërrasë anësore me dizajn klasik në dru mango me 3 dyer dhe 3 sirtarë - Baffy

  • Kod: BAFFY1
lek 183.848,47
Material Druri dhe gize
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 90

Dërrasë anësore me strukturë në dru mango të pajisur me dyer dhe sirtarë të modelit klasik.

Struktura në dru mango , shpinat, anët dhe sirtarët në MDF . Përfunduar me bojë me bazë uji. Doreza prej gize .

Madhësia: L 150 x P 45 x H 90 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në