Divan 2 ose 3 vendësh me pëlhurë shumëngjyrësh - kobalt

  • Kod: COBALTO
Lekë 85,174 Lekë 94,637 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë dru i fortë
Materiali i ulëses indeve

Divan prej pëlhure dhe druri

Divan 2 ose 3 vendësh i bërë me sedilje të mbuluar me pëlhurë shumëngjyrëshe jo të lëvizshme, këmbë prej druri të ngurtë me llak të zi mat , tërësisht .
Ky produkt mishëron të gjithë komoditetin dhe funksionalitetin për t'i dhuruar vetes momente qetësie dhe relaksi. Sedilja e rehatshme dhe mbështjellëse garanton rehati unike të llojit të saj. Falë përfundimeve të veçanta, ai është një divan që tërheq shikimin e atyre që hyjnë në dhomë, duke u bërë protagonist i ambientit të përditshëm apo të kontratës. Është një mobilie e freskët, origjinale dhe plot ngjyra që transmeton gëzim dhe gjallëri.

Madhësitë e disponueshme:
  • gjatësia 132 cm x thellësia 75 cm x lartësia 84 cm - sedilja 100x55x46 cm - 2 ndenjëse
  • gjatësia 179 cm x thellësia 75 cm x lartësia 84 cm - sedilja 143x55x46 cm - 3 ndenjëse
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro