Divan i Kopshtit me dy ulëse në dru tik me jastëkë të lëvizshëm, Homemotion - Harry

  • Kod: HARRY
lek 248.978,05 lek 311.222,56 -20%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Materiali i strukturës Dru tik
Gjatësia (cm) 165
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 75

Divan kopsht 2 vendësh në dru tik me jastëkë të lëvizshëm.

Struktura në dru tik 100% FSC , përfundim natyral fshatar, jastëkë të lëvizshëm me pëlhurë Olefin të mbrojtur nga dielli (100% polipropilen).

Shënim : rekomandohet të mos e ekspozoni sendin në rrezet e diellit dhe motin e keq. Ky prodhim origjinal përfshin futje druri të së njëjtës natyrë, çdo çarje duhet të konsiderohet si karakteristikë natyrore e këtij artikulli.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në