Made in Italy

Divan Kopshti 2 ose 3 Vendësh në Tik Made in Italy - Sleepy

  • Made in Italy
  • Kod: SLEEPY8
Lekë 160,283 Lekë 178,092 -10%
Material Tik
Koha e dërgimit 1 javë

Divan kopshti 2 ose 3 vendesh në dru tik i prodhuar në Itali.

Divan perfekt për çdo hapësirë të jashtme dhe i prodhuar në Itali . E disponueshme ne permasa te ndryshme . Tiku ka një ton me ngjyrë mjalti që rrit natyralitetin dhe ngrohtësinë e materialit. Kjo pjesë e mobiljeve ju lejon të transformoni hapësirën e jashtme në një peizazh mikpritës dhe të njohur .

Madhësitë e disponueshme :
  • L 155 x D 67 x H 88;
  • W 183 x 67 x P 88.
Opsionale:
  • me jastëk
  • pa jastëk

Viadurini in the Garden prezanton një koleksion të produkteve të jashtme me një dizajn inovativ. Këto produkte mishërojnë një nga artet më të vjetra që ende di të thur të shkuarën me të tashmen, një art i krijuar nga teknika dhe mençuria, intuita dhe njohja e materialit dhe potencialit të tij.
Koleksion që ndërthur me mjeshtëri dobinë , cilësinë , bukurinë dhe dizajnin , mikpritës dhe tërheqës në të njëjtën kohë. Produkte të pajisura me funksionalitet të madh, besueshmëri me kalimin e kohës dhe rezistencë ndaj agjentëve atmosferikë .

NB: jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro