Made in Italy

Divan Technopolymer Garden Prodhuar në Itali 2 Copë - Davida

  • Made in Italy
  • Kod: DAVIDA1
lek 41.317,18 lek 51.646,48 -20%
Masat Baza: 60x141 cm x h. sedilja 45 cm x h. gjithsej. 83 cm
Koha e dërgimit 4 javë

Divan kopshti Technopolymer prodhim Itali 2 cope.

Dy divane fantastike me një dizajn modern, linear dhe simpatik. Dizajni i tij ju bën të qetë kudo që ju nevojitet, në ngrohtësinë e shtëpisë ose nën diellin në kopsht. Një lëshim për rehati, me prekjen e zakonshme të stilit. Divan i përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme dhe për çdo dekor. Hyni me shije në ambientet e brendshme të shtëpive bashkëkohore dhe ofroni një element të rafinuar kontrasti në hapësirat e stilit klasik. Shkathtësia e përdorimit të tij përcaktohet nga format thelbësore dhe dizajni minimal.

I bukur dhe i fortë, falë strukturës së tij teknopolimer jep rezistencë dhe stabilitet të madh , perfekt për t'u kontraktuar dhe për përdorim të jashtëm. Me një dizajn inovativ, është ideal edhe për dhomën e ndenjes. E veçanta e këtij divani fantastik është skaji i tij i pasmë i vazhdueshëm që i jep një ergonomi të theksuar dhe katër këmbët e tij të thjeshta dhe funksionale që nuk rrëshqasin. Divan me linja të buta dhe ergonomike, për të akomoduar dhe mbështetur më mirë të pasmet e atyre që e përdorin. Këta divane janë të përshtatshme për arredimin me stil dhe maturi falë një shumëllojshmërie të gjerë dhe të gjallë kromatike.

Të grumbullueshme deri në 6 copë.

Materialet :
- Shell: Teknopolimer
- Katër këmbë që nuk rrëshqasin
- nga 2 copë

Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit. Një kërkim i pafund për përsosmërinë e materialit Një ekip arkitektësh, projektuesish, inxhinierësh dhe konsulentësh të specializuar ndjekin çdo produkt të vetëm gjatë gjithë ciklit të prodhimit, duke përdorur një frymë artizanale të prodhimit në shkallë të gjerë. Prodhimet janë krejtësisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato janë të diferencueshëm shpejt. Çdo element plastik mban shenjën e identifikimit sipas standardit ISO11469: 2001 dhe ofron indikacione të lehta për riciklim. I gjithë prodhimi është bërë me materiale 100% të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë