Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes me 2 ose 3 dyer dhe futje xhami Prodhuar në Itali - Olivo

  • Made in Italy
  • Kod: OLIVO
Lekë 223,798 Lekë 279,747 -20%
Material chipboard me llak, qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 30 ditë pune

Bofoni i dhomës së ndenjes në chipboard me llak Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes prej kartoni metalik të lakuar me antracit , dyer me futje xhami të koordinuar të së njëjtës ngjyrë, 2 rafte të brendshëm dhe këmbë metalike , tërësisht Prodhuar në Itali.
Ai shquhet për thelbin e tij, për dizajnin e tij të pastër dhe linear që tërheq vëmendjen edhe të vëzhguesve më kërkues. Bufeja ka detaje të vlefshme, të tilla si futjet e xhamit në dyert e llakuara, të cilat shtojnë një prekje elegance dhe rafinimi. Ky bufe ofron një zgjidhje elegante dhe funksionale ruajtjeje, me rafte të brendshëm që ofrojnë hapësirë për të organizuar sendet personale ose sendet shtëpiake. Futjet e xhamit krijojnë një kontrast të bukur me përfundimin e llakuar, duke e bërë këtë pjesë të mobiljeve një zgjedhje të sofistikuar për çdo ambient modern.

Madhësitë e disponueshme:
  • gjatësia: 136 cm x thellësia: 45 cm x lartësia: 81 cm - 2 dyer
  • gjatësia: 204 cm x thellësia: 45 cm x lartësia: 81 cm - 3 dyer
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro