Dërrasë anësore në Mango Wood dhe MDF me doreza prej gize prej Homemotion - Kedri

 • Kod: CEDRO
lek 123.763,17 lek 145.603,72 -15%
Material Druri dhe MDF
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 145
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 85

Dërrasë anësore me strukturë në dru mango dhe MDF me doreza gize.

Struktura në dru mango , shpinat dhe anët në MDF . Përfundimi i turshit dhe i antikuar bazuar në nitrocelulozë. Doreza prej gize .
Ndarja qendrore e dyerve duke përfshirë raftin.

Madhësia : L 145 x P 40 x H 85 cm

Ngjyrat e disponueshme:
 • E bardhë;
 • e zezë
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në