Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes me futje xhami të koordinuar Prodhuar në Itali - Palma

  • Made in Italy
  • Kod: PALMA
lek 204.747,70 lek 255.934,62 -20%
Material chipboard me llak, qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 30 ditë pune

Bofoni i dhomës së ndenjes me llak dhe xhami Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes prej kartoni metalik të lakuar me moka , dyer me futje xhami të koordinuar të së njëjtës ngjyrë, 2 rafte të brendshëm dhe këmbë metalike , tërësisht Prodhuar në Itali.
Kombinimi i elegancës dhe funksionalitetit që rrit bukurinë e mjediseve moderne. Shquhet për përfundimin e tij me llak me cilësi të lartë, i cili ofron një sipërfaqe të lëmuar dhe një pamje me shkëlqim që tërheq syrin. Zgjedhja e llakut nuk është vetëm estetike, por edhe praktike, pasi ofron mbrojtje afatgjatë ndaj konsumit të përditshëm, duke e mbajtur të bukur bufenë me kalimin e kohës. Dizajni është përmirësuar më tej nga këmbët e holla metalike mbi të cilat mbështetet bufeja. Këto këmbë e ngrenë bufenë nga toka, duke i dhënë një ndjenjë lehtësie dhe ajrosjeje të gjithë pjesës së mobiljeve. Efekti i butësisë theksohet nga futja me shkëlqim që karakterizon dyert, një detaj që i shton një prekje sqimë dhe moderniteti dizajnit.

Madhësitë e disponueshme:
  • gjatësia: 136 cm x thellësia: 45 cm x lartësia: 75 cm - 2 dyer
  • gjatësia: 204 cm x thellësia: 45 cm x lartësia: 75 cm - 3 dyer
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë