Made in Italy

3 dollapë tapiceri me tapiceri divan Grilli Joe bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: JOEDIV
lek 1.203.451,21
Material Mbushje prej druri të fortë ahu, poliuretani dhe pëlhure
Masat L. 256 - H. 79 - P. 108 cm
Koha e dërgimit 20 ditë në dispozicion; 30/40 ditë për produktin që do të bëhet
Divane me tapiceri prej 3 vendesh ne pëlhurë te bëra në Itali Grilli Joe
Dyshe Joe ka një dizajn shumë të rafinuar i cili përmirësohet nga mbulesa e saj me cilësi të lartë.
Veshje e saj i jep bukuri dhe elegancë, duke mbuluar qoshet dhe duke mirëpritur ata që do të ulen.

Projektuar dhe bërë në Itali me dorë nga artizanë të mëdhenj për një klientelë ndërkombëtare.

Krijuar me një strukturë druri shumëfaqëshe dhe të ngurtë të ahut; bazë në metal dhe dru të fortë arre.
Mbështjellësi në poliuretani fleksibël i zgjeruar në dendësi të ndryshme, ndërsa jastëkët e sediljeve dhe mbështetësja janë në patë me tegela poshtë.
Removable.

I përshtatshëm për t’i dhënë zonës tuaj të gjallë elegancën dhe stilin.

Shënim: jastëkët dekorativë nuk janë përfshirë në çmim nëse dëshironi t'i merrni ato të shkruani në klienti@viadurini.it

Duke qenë një divan i punuar me dorë mund ta keni edhe në versionin prej lëkure; shkruani tek klienti@viadurini.it dhe personalizoni divanin tuaj!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në