Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajni i divanit të veshur me susta në dru ahu Grilli Kipling të bërë në Itali

Kod: KIPLINGDIV
lek 731.400,11

madein_italy

- +
Material
dru i fortë i ahut, poliuretani dhe mbushja e rrobave
Masat
L. 240 - H. 75 - P. 95 cm
Koha e dërgimit
20 ditë
Grilli
Dizenjoni një divan të veshur me susta në dru ahu të bërë në Itali Grilli Kipling
Divani Kipling është pjesë e një koleksioni të sofave të dizajnit dhe kolltukëve plot sharm të dizajnuar për një klientelë ndërkombëtare.
Falë modelit të saj elegant dhe plot stil do t'i japin zonës suaj të jetesës një dritë tjetër.

Prodhuar në Itali me dorë nga artizanë të aftë, në mënyrë që të jetë e thjeshtë për tu përshtatur.
Përbëhet nga një bazë druri e fortë e ahut, si dhe mbështetësja dhe mbështetëset; mbushja e tërë divanit është në shkumë poliuretani me densitet të diferencuar.

Shënim: jastekët nuk janë përfshirë në çmim nëse dëshironi t'i merrni ato shkruani në klienti@viadurini.it

Shkruajini klienti@viadurini.it dhe kërkoni kuotën tuaj të personalizuar.

Produkte të shikuara së fundmi