Made in Italy

Dizajni divan me tapiceri 3 tapiceri nga Grilli Shell punuar me dorë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: SHELL
lek 683.036,64
Material dru i fortë ahu, patë dhe pëlhurë
Masat L. 245 - H. 75 - P. 96 cm
Koha e dërgimit 40 ditë pune
3 tapiceri të projektimit të tapicave të shtruara në divan, në Itali Grilli Shell
Divan Shell karakterizohet nga një dizajn i rafinuar plot sharm që i lejon asaj të hyjë në një koleksion të dizajnuar për një klientelë ndërkombëtare.
Mundësia për të zgjedhur mbulesën midis pëlhurës dhe lëkurës është një nga veçantitë e saj që shton më shumë hijeshi dhe bukuri në divan dhe mjedisin.

E punuar me dorë në Itali me një strukturë (bazë, shpinë dhe krah) në dru të fortë të ahut; mbushje në shkumë poliuretani me densitet të diferencuar, jastëk ulësesh në patë poshtë me një futje fleksibël poliuretani.
Mbulesa është e heqshme vetëm nëse zgjidhet mbulesa e rrobave.

Shënim: jastekët nuk janë përfshirë në çmim, nëse dëshironi t'i pranoni ato, ju lutemi na kontaktoni me email: klienti@viadurini.it.

Doni një divan të personalizuar? Shkruajini klienti@viadurini.it dhe kërkoni një kuotë të përshtatshme për ju!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në