Made in Italy

Divan i projektimit me tapiceri 3-vendësh Grilli York i bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: YORKDIV
lek 797.861,90
Material Mbushje prej druri të fortë ahu, poliuretani dhe pëlhure
Masat L. 260 - H. 88 - P. 100 cm
Koha e dërgimit 40 ditë pune
Divani me tapiceri 3-vendësh Grilli York i bërë në Itali
Divani i modelit modern me tre vendesh York është pjesë e koleksionit të Grilli-it, i krijuar për një klientelë ndërkombëtare.
Të rehatshme dhe me stil, ajo do të përshtatet në zonën tuaj të jetesës pa e kuptuar atë!

E punuar me dorë në italisht me një strukturë druri shumëfaqëshe dhe të ngurtë ahu; bazë druri e fortë në kanellë arre.
Mbështjellësi në poliuretani fleksibël i zgjeruar në dendësi të ndryshme, ndërsa jastëkët e sediljeve dhe mbështetësja janë në patë me tegela poshtë.
Vendi dhe mbështetësja mund të hiqen me mbulesën e rrobave.

Shënim: jastëkët dekorativë nuk janë përfshirë në çmim nëse dëshironi t'i merrni ato të shkruani në klienti@viadurini.it

Duke qenë një divan i punuar me dorë mund ta keni edhe në versionin prej lëkure; shkruani tek klienti@viadurini.it dhe kërkoni një citat të personalizuar.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në