Made in Italy

Divan i jashtëm modern i prodhuar në Itali Projektim polietileni - Ervin

  • Made in Italy
  • Kod: ERVIN2
lek 92.019,13 lek 115.023,92 -20%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 165
Thellësia (cm) 88
Lartësia (cm) 66

Divan me dizajn të jashtëm 2-3 vendësh me polietilen me ngjyra Prodhuar në Itali.

Kjo divan në natyrë karakterizohet nga linja të buta dhe mbështjellëse dhe përshtatet në mënyrë të përsosur në mjediset më të larmishme, duke arritur të pushtojë qendrën e vëmendjes. Prodhuar tërësisht në Itali , ky produkt ka qëndrueshmëri dhe forcë të shkëlqyeshme në sajë të materialit të përdorur, polietileni , i disponueshëm në versionin opak karakterizuar nga rezistencë e shkëlqyeshme ndaj diellit, goditjeve dhe nxehtësisë ose në versionin rezistent dhe të ndritshëm të llakuar që ju lejon të krijoni lojë të dritës dhe reflektimeve. Falë dizajnit të tij unik dhe inovativ, ai arrin të ndërthurë funksionalitetin dhe prakticitetin pa lënë pas dore aspektin vizual dhe atë të dizajnit.

Ngjyrat e disponueshme :
  • Matt White;
  • gri pëllumbi i errët;
  • rërë e shurdhër;
  • hiri i shurdhër;
  • ndryshku i artë;
  • margaritar i zi;
  • llak i bardhë.
Mirëmbajtja dhe pastrimi: pastroni periodikisht me një sfungjer të lagur dhe një detergjent të lëngshëm neutral, pije me ujë dhe thajeni me një leckë. Shmangni përdorimin e detergjenteve ose pastruesve që përmbajnë tretës ose alkool etilik. Versionet e llakuara janë më të ndjeshme ndaj gërvishtjeve, prandaj këshillohet që sipërfaqja të pastrohet butësisht me një leckë të lagur mikrofibre dhe më pas të fshihet me një leckë të butë dhe të thatë.
Ekspozimi i vazhdueshëm dhe i zgjatur ndaj rrezeve të diellit mund të shkaktojë ndryshimin e ngjyrës dhe përfundimin origjinal të sendit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë