Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan kopsht modern me tre ulëse në alumin dhe pëlhurë - Sofy nga Talenti

Kod: SOFYDIVANO
lek 256.857,20
- +
Masat
L 210 x P 74 x H 68 cm H sedilje 42 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumini
Talenti

Divan kopsht tre vendësh, dizajn modern në alumin të bardhë ose qymyr druri dhe pëlhurë të lëvizshme me dritë ose gri të errët, Sofy nga Talenti.

Divan i jashtëm me tre vende Sofy ka një strukturë të bërë nga alumini të veshur me pluhur dhe një sedilje të bërë nga pëlhura e lëvizshme që lahet lehtë dhe reziston ndaj agjentëve atmosferikë, me një mbushje të shpejtë të shkumës së thatë.
Për një stabilitet më të madh, struktura ka litarë detarë në të njëjtën ngjyrë si struktura si mbështetëse.

Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • strukturë e bardhë alumini, mbështetëse litari gri e hapur, sedilje prej pëlhure gri e lehtë;
  • struktura prej alumini qymyr druri, mbështetëse litari gri e errët, sedilje prej pëlhure gri e errët.
Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.

Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi