Made in Italy

Divan i ndritshëm në natyrë në polietileni me dritë LED prodhuar në Itali - Conda

  • Made in Italy
  • Kod: CONDA3
Lekë 129,351 Lekë 143,724 -10%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 78
Vlerësimi i energjisë TE

Divan i jashtem me 3 ulëse me polietilen me dritë LED Prodhuar ne Itali.

Kjo divan në natyrë karakterizohet nga linja të lehta dhe delikate të cilat së bashku me ndriçimin e dhënë nga drita LED, e bën produktin perfekt për krijimin e zonave të mrekullueshme të relaksimit në çdo ambient. Prodhuar tërësisht në Itali , ky artikull është bërë nga polietileni i disponueshëm në versionin e errët të karakterizuar nga rezistencë e shkëlqyeshme ndaj diellit, goditjeve dhe nxehtësisë ose në versionin rezistent dhe të llakuar të ndritshëm që ju lejon të krijoni lojëra të dritës dhe reflektime që bëhen protagonistë brenda. të mjedisit. E pajisur me qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme, kjo divan është perfekte për të kompletuar mobilimin e hapësirave moderne dhe bashkëkohore me shije dhe stil falë komoditetit dhe prakticitetit. I kompletuar me komplet drite LED të ftohtë i cili përfshin: llambë të klasës A 20W, guaskë polikarbonate, kabllo të zezë me gjatësi 280 cm dhe prizë të spërkatshme.

Madhësia : L 160 x P 80 x H 78 cm

Mirëmbajtja dhe pastrimi: pastroni periodikisht me një sfungjer të lagur dhe një detergjent të lëngshëm neutral, pije me ujë dhe thajeni me një leckë. Shmangni përdorimin e detergjenteve ose pastruesve që përmbajnë tretës ose alkool etilik. Versionet e llakuara janë më të ndjeshme ndaj gërvishtjeve, prandaj këshillohet që sipërfaqja të pastrohet butësisht me një leckë të lagur mikrofibre dhe më pas të fshihet me një leckë të butë dhe të thatë.
Ekspozimi i vazhdueshëm dhe i zgjatur ndaj rrezeve të diellit mund të shkaktojë ndryshimin e ngjyrës dhe përfundimin origjinal të sendit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro